Fel!

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Tel.: +36 62 547 060 Fax: +36 62 547 063


Iskolánk részt vesz a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által meghirdetett HATÁRTALANUL! programban.



SZTE Konfuciusz Intézet


ECDL

Intézményünk 2016.november 21-én 23. alkalommal rendezte meg az angol nyelvű William Blake Szépkiejtési versenyt.
A résztvevőknek és a helyezetteknek gratulálunk! Jövőre is várunk szeretettel mindenkit!

A verseny végereménye középiskolás kategóriában:

Név
Középiskola
Felkészítő tanár
Pontszám
Buljovčić Inesz Svetozar Markovi ć Gimnázium Zavargó-Sárvári Beatrix
28
II. helyezés
Dawud Savannah Rose Németh László Gimnázium Varga Boglárka
19
Ferenczi Daniella Deák Ferenc Gimnázium Gáspár Róbert
27
III. helyezés
Herédi Rebeka Csongrádi Batsányi János Ginázium Herczegné Zsiga Ágnes
21
Hutton-Mills Maya SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Erdély Ágota
25
Hutton-Mills René SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Erdély Ágota
26
Kálnay Martin Ákos Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Kocsis Andrea
23
Király Ibolya Svetozar Marković Gimnázium Zavargó-Sárvári Beatrix
23
Kocsis Nagy Kinga Tömörkény István Gimnázium Némethné Hérics Éva
19
Kopasz Marina Svetozar Marković Gimnázium Zavargó-Sárvári Beatrix
26,5
Kovács Zsófia Deák Ferenc Gimnázium Fekete Melinda
20
Mihály Zsófia Tömörkény István Gimnázium Hoffmann Mária
22
Piti Alexandra Nóra Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Ruszkai Andrea
29
I.helyezés
Szabó Annamária Horváth Mihály Gimnázium Hajós Jánosné
21
Szemerédi Regina Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Kocsis Andrea
26
Toltowicz John SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Erdély Ágota
26
Várhelyi Zita Deák Ferenc Gimnázium Gebula Judit
24
Србљанин Анастасиа
Srbljanin Anastasia
Svetozar Marković Gimnázium Вујковић Буквин Драгана
Vujkovic Bukvin Dragana
26
Стевић Ивона
Stevic Ivona
Svetozar Marković Gimnázium Кеча Јелена
Kecsa Jelena
25
 
 

 A verseny végereménye általános iskolás kategóriában:

Név

Általános Iskola

Felkészítő tanár
Pontszám
Ágoston Erika Szatymazi Általános Iskola Doszpod Endréné
18
Anijádzsamba Anardulam Pallavicini Sándor Általános Iskola Purgel Csaba
15
Bálint Dorka Szegedi Madách Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Bakacsiné Kollár Ágnes
24
Bálint Izabell SZTE Gyakorló Általános Iskola Kállai-Balog Anikó
26
Bojboi Rebeka Kossuth Lajos Általános Iskola Vasiljev Márta
27
III. helyezés
Fehér Rebeka Anna Kálvin Téri Református Általános Iskola Bálint Józsefné
22
Fodor Dalma Kossuth Lajos Általános Iskola Vasiljev Márta
20
Forgó Réka Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Müller Judit
23
Forró Regina Pallavicini Sándor Iskola Lakatos Krisztina
21
Gurizatti Petra Gedói Általános Iskola Zádori Éva
21
Kovács Viktor Pallavicini Sándor Általános Iskola Lakatos Krisztina
15
Mahmoud Dália Szegedi Madách Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Lengyelné Fenyvesi Mária
22
Makra Sarolta Luca Weöres Sándor Általános Iskola Csizmadia Péter
19
Móni Emese Fruzsina Algyői Fehér Ignác Általános Iskola Ficsorné Réti Emese
18
Mucsi Gergely Dózsa György Általános Iskola Holecskáné Varga Magdolna
23
Ördög-Katona Liliána Rókusi I. Általános Általános Iskola Bátai Helga
23
Papp Bence Zoltánfy István Általános Iskola Sipos Lili
19
Pataki Magdaléna Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Huber Máté
20
Pesti Máté Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola Bókáné Papp Éva
20
Pete Fruzsina Dózsa György Általános Iskola Holecskáné Varga Magdolna
22
Rigó Izabella Szegedi Orczy István Általános Iskola Mészárosné Horváth Erzsébet
19
Sárkány László Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola Bókáné Papp Éva
21
Simon Lara Vörösmarty Mihály Általános Iskola Szécsi szilvia
20
Szebenyi Hanna Rókusi Általános Iskola Tóthné Lukács Katalin
28
II. helyezés
Szepes Luca SZTE Gyakorló Általános Iskola Takács Judit
18
Széplaki Barnabás Rókusi Általános Iskola Békési Zoltánné
21
Szűcs Emese Németh László Gimnázium és Általános Iskola Varga Boglárka
22
Tamás Réka SZTE Gyakorló Általános Iskola Takács Judit
23
Tóth Ádám Konrád Kálvin Téri Református Általános Iskola Krucsó Ákos
23
Wolf Eszter Németh László Gimnázium és Általános Iskola Simon Anikó
25
Xucla Angelina Jasmine Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola Bokros Hubertné
29
I. helyezés
Zsolczai Sára Szegedi Madách Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Bakacsiné Kollár Ágnes
23

Képek iskolánk életéből

randomkep- (5).jpg randomkep- (51).jpg randomkep- (49).jpg randomkep- (25).jpg randomkep- (57).jpg randomkep- (2).jpg randomkep- (46).jpg randomkep- (17).jpg randomkep- (9).jpg randomkep- (14).jpg randomkep- (44).jpg randomkep- (47).jpg randomkep- (15).jpg randomkep- (59).jpg randomkep- (28).jpg randomkep- (53).jpg randomkep- (41).jpg randomkep- (13).jpg randomkep- (66).jpg randomkep- (7).jpg randomkep- (33).jpg randomkep- (55).jpg randomkep- (11).jpg randomkep- (35).jpg randomkep- (67).jpg randomkep- (48).jpg randomkep- (29).jpg randomkep- (26).jpg randomkep- (4).jpg randomkep- (36).jpg randomkep- (24).jpg randomkep- (30).jpg randomkep- (37).jpg randomkep- (27).jpg randomkep- (43).jpg randomkep- (8).jpg randomkep- (20).jpg randomkep- (42).jpg randomkep- (58).jpg randomkep- (50).jpg randomkep- (64).jpg randomkep- (60).jpg randomkep- (21).jpg randomkep- (3).jpg randomkep- (19).jpg randomkep- (34).jpg randomkep- (54).jpg randomkep- (10).jpg randomkep- (38).jpg randomkep- (18).jpg randomkep- (40).jpg randomkep- (45).jpg randomkep- (65).jpg randomkep- (39).jpg randomkep- (1).jpg randomkep- (56).jpg randomkep- (61).jpg randomkep- (52).jpg randomkep- (16).jpg randomkep- (6).jpg randomkep- (12).jpg randomkep- (63).jpg randomkep- (31).jpg randomkep- (22).jpg randomkep- (23).jpg randomkep- (32).jpg randomkep- (62).jpg

Copyright © 2017 SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Minden jog fenntartva .