Fel!

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Tel.: +36 62 547 060 Fax: +36 62 547 063


Iskolánk részt vesz a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által meghirdetett HATÁRTALANUL! programban.




SZTE Konfuciusz Intézet


Microsoft Innovatív Iskola Program


ECDL

Eseménynaptár

2018. november

 

5.

hétfő

1330


1400

Az őszi szünet utáni első tanítási nap. Valamennyi óra rövidített.

Koncert az Ifjúsági Házban
Felelős: Kónya Géza és az osztályfőnöki munkaközösség

Történelem OKTV
felelős: Farkas Zoltán és az érintett szaktanárok

9.

péntek

12.00

Az e-napló október havi adatainak zárása
Felelős: Eitler József, szaktanárok

12.

hétfő

1315

 

1400

DT ülés
Felelős: dr. Poór Zsolt

Implom helyesírási verseny
felelős: Nagy Diána

Angol OKTV
felelős: Farkas Zoltán és az érintett szaktanárok

19.

hétfő

1300

William Blake Angol Nyelvi Verseny (1-6. óra rövidítve)
Felelős: igazgató, Erdélyi Ágota,

20.

kedd

830–1310


1600

Nyitott kapuk napja – szabadon látogatható órák egyéni órarend szerint (2-6. óra)
Felelős: igazgatóhelyettesek, szaktanárok

Tájékoztató szülői értekezlet
Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek, szaktanárok

22.

csütörtök

1400

Biológia I-II. OKTV első forduló
Felelős: Farkas Zoltán és az érintett szaktanárok

Parlamentlátogatás
Felelős: Bartosné Dobos Andrea

26.

27.

hétfő

kedd

1330

1400

Munkaértekezlet
Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek

Olasz OKTV
Felelős: Farkas Zoltán és az érintett szaktanárok

 

A Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola
székhelyintézményének
MUNKATERVE

2018/2019. tanév

A Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola nevelőtestülete a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 70. § (2) bekezdésében foglalt felhatalmazás, és a 2018/2019. tanév rendjéről szóló 14/2017. (VI. 14.) EMMI rendeletben meghatározottak alapján az alábbi munkatervet fogadja el:

A tanév, a szorgalmi idő (tanítási év)

A tanítási év

A tanév első napja 2018. szeptember 3. (hétfő).
A tanítási év első félévének utolsó napja 2019. január 25. (péntek).
Értesítés az első félévben elért tanulmányi eredményekről: 2019. február 1-ig (péntekig).
A tanítási év utolsó napja:

  • a 9–11. évfolyamon 2019. június 14. (péntek),
  • a 12. évfolyamon 2019. május 2. (csütörtök).

A tényleges tanítási napok száma 9–11. évfolyamon 180 nap.

Nevelőtestületi értekezletek

  • Tanévnyitó nevelőtestületi értekezlet
    2018. augusztus 31. (péntek)
    Felelős: igazgató
  • Félévi osztályozó értekezletek
    2019. január 25. (péntek)
    Felelős: igazgató, osztályfőnökök, szaktanárok
  • Félévi nevelőtestületi értekezlet
    2019. február 4. (hétfő)
    Felelős: igazgató
  • Osztályozó értekezlet a 12. évfolyam számára
    2019. május 2. (csütörtök)
    Felelős: igazgató, osztályfőnökök, szaktanárok
  • Osztályozó értekezlet a 9–11. évfolyam számára
    2019. június 14. (péntek)
    Felelős: igazgató, osztályfőnökök, szaktanárok
  • Tanévzáró nevelőtestületi értekezlet – ennek keretében végezzük el az országos mérések eredményeinek értékelését a rendelkezésre álló adatok alapján.
    2019. június 28. (péntek)
    Felelős: igazgató
  • Munkaértekezletek tervezett időpontja: minden hónap utolsó hétfőjén 1330-tól
  • Igazgatótanács tervezett időpontja: minden hétfői munkanapon 900-től.

Szülői értekezletek, fogadóórák

  • Összevont szülői értekezlet a 9. évfolyam számára, osztály szülői értekezletek és fogadóórák a 9–12. évfolyam számára, SZMK értekezlet.
    2018. szeptember 25. (kedd)
    Felelős: igazgató, osztályfőnökök, szaktanárok
  • Osztály szülői értekezletek és fogadóórák a 9–12. évfolyam számára
    2019. február 5. (kedd)
    Felelős: igazgató, osztályfőnökök, szaktanárok

Iskolai ünnepségek, megemlékezések

  • Tanévnyitó ünnepség
    2018. szeptember 3. (hétfő)
    Felelős: igazgató, Kónya Géza, dr. Kovácsné Berke Anikó
  • Megemlékezés az aradi vértanúk emléknapja alkalmából faliújság formájában
    2018. október 5. (péntek)
    Felelős: Becsei-Katona Bianka
  • Megemlékezés október 23. nemzeti ünnep alkalmából
    Ünnepi műsor az iskolarádióban
    2018. október 18. (csütörtök)
    Felelős: Kónya Géza, Klenyán Judit
  • Karácsonyi ünnepség
    2018. december 21. (péntek)
    Felelős: igazgató, Kónya Géza, Bábáné Sándor Ildikó
  • Magyar Kultúra Napja (kiállítás)
    2019. január 22. (kedd)
    Felelős: Mari Lívia, Kónya Géza
  • Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja alkalmából. (faliújság)
    2019. február 25. (hétfő)
    Felelős: Bartosné Dobos Andrea
  • Megemlékezés március 15. nemzeti ünnep alkalmából (ünnepség)
    2019. március 14. (csütörtök)
    Felelős: Nagy Diána
  • Költészet Napja megemlékezés
    2019. április 11. (csütörtök)
    Felelős: Bábáné Sándor Ildikó
  • Megemlékezés a holokauszt áldozatainak emléknapja alkalmából faliújság formájában
    2019. április 15. (hétfő)
    Felelős: Németh Éva
  • Ballagási ünnepség
    2019. május 3. (péntek) du.
    152. tanítási nap
    Felelős: igazgató, Becsei-Katona Bianka, Kónya Géza
  • Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából (faliújság)
    2019. június 4. (kedd)
    Felelős: Sánta Sándor
  • Tanévzáró ünnepség
    2019. június 24. (hétfő) 8.00
    Felelős: igazgató, Kisdiné Papós Ágnes, Kónya Géza

Diákbálak

  • Gólyabál
    2018. október 12. (péntek)
    Felelős: diákönkormányzatot segítő tanár, osztályfőnökök
  • Szalagavató bál a Deák Ferenc Gimnáziumban
    2019. január 19. (szombat)
    Felelős: Dr. Poór Zsolt, Becsei-Katona Bianka, 11–12. évf. osztályfőnökei

Az iskola szervezésében lebonyolított tanulmányi versenyek

  • William Blake Angol Nyelvi Verseny
    2018. november 19. (hétfő)
    Felelős: Erdélyi Ágota
  • Barabás Zoltán Biológia verseny
    1. forduló: 2018. október 16.        (Rotary ösvény)
    2. forduló: 2018. december 11.     (Eötvös Gimnázium)
    3. forduló: 2019. február 05.        (beadandó feladatok)
    Eredményhirdetés: 2019. február 12. (Eötvös Gimnázium)
    Felelős: Kardos Beáta, dr.Just Zsuzsanna, Csabai Ferenc, Krizsán Sándor
  • Kistérségi Matematika Verseny
    2019. február 12. (kedd)
    Felelős: Czibuláné Arany Szabó Ágnes
  • Kistérségi sakkverseny
    2019. március 18. (hétfő)
    Felelős: Csirik György
  • Iskolai szavalóverseny
    2019. április
    Felelős: Bábáné Sándor Ildikó

Környezeti nevelési, egészségnevelési, diáksport és egyéb rendezvények,

  • Iskolai hangversenyek a filharmónia vagy az iskola szervezésében
    1) 2018. november 5. 13.30 órától (Ifjúsági Ház)
    2) 2019. február 11. 13.30 órától
    3) 2019. április 8. 13.30 órától
    Felelős: osztályfőnökök, Kónya Géza
  • Tavaszi fesztivál
    2019. ápr.13 (szombat)
    Felelős: Bartosné Dobos Andrea, és az osztályfőnökök
  • Egészségnap (egészségnevelési program osztálykeretben)
    2019. ápr.13 (szombat)
    Felelős: Szentirmayné Gergely Éva, Bagó Ildikó
  • Eötvös verseny (környezeti nevelési program osztálykeretben)

2019. ápr.13 (szombat)
Felelős: Németh Éva

  • Diáknap
    2019. ápr.13 (szombat)
    Felelős: Dr. Poór Zsolt
  • Parlamentlátogatás
    2018. november 22 (csütörtök)
    Felelős: Bartosné Dobos Andrea
  • Operakaland (Budapesti operalátogatás)
    2019. május
    Felelős: Czibuláné Arany-Szabó Ágnes
  • Évfolyamkirándulás
    2019. június 7-8
    Felelős: Nagy Diána
  • Részvétel az „Egészségfejlesztő Mintaiskolák Hálózata” projektben
    Egy napos felkészítő képzés
    2018. október – 2019. január
    Résztvevő: Szabóné Tóth Gabriella iskolai védőnő, Dr. Just Zsuzsanna
  • Tananyag kipróbálása
    2019. február – június
    Felelős: Dr. Just Zsuzsanna

Tanítási szünetek szorgalmi időben, tanítás nélküli munkanapok

Tanítási szünetek

  • Őszi szünet: 2018. október 29-tól október 31-ig
    A szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. október 26. (péntek).                               
    A szünet utáni első tanítási nap 2018. november 5. (hétfő)
  • Téli szünet: 2019. december 27-től 2019. január 2-ig.
    A szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. december 21. (péntek).
    A szünet utáni első tanítási nap 2019. január 3. (csütörtök).
  • Tavaszi szünet: 2018. április 18-tól április 23-ig
    A szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. április 16. (kedd).
    A szünet utáni első tanítási nap 2019. április 24. (szerda).

Tanítás nélküli munkanapok (7 munkanap)

  • Továbbképzési napok (intézményi szintű): 2018. október 19. (péntek) és 2019. április 17. (szerda)
  • Pályaorientációs nap: 2018. október 20. (szombat a 2018. december 1-i áthelyezett szombati munkanapot dolgozzuk le)
  • Diáknap: 2019. április 13 (szombat, a 2018. december 15-i áthelyezett szombati munkanapot dolgozzuk le)
  • Központi Írásbeli felvételi vizsga 9. évfolyamra 2019. január 19. (a 2018. november 10-i áthelyezett szombati munkanapot dolgozzuk le)
  • Tanítási szünet közösségi programokra 2019. Június 07.(péntek)
     2019. Június 08. (szombat, a 2018. október 13-i áthelyezett szombati munkanapot dolgozzuk le)

A vizsgák rendje

Belső vizsgák

3.1.1. Belső vizsgák rendje

  • Magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem a 9–10–11. évfolyamon.
    2019. május 6-7-8. (hétfő - szerda) Tanítás alkalmi órarend szerint
  • Próbanyelvvizsga: jelentkezés 2019. április 8.
    Írásbeli:     2019. május 28. (kedd) – szerb, német, olasz, francia nyelv,
    2019. május 29. (szerda) – angol nyelv közép és felsőfok
    Szóbeli:     2019. június 03-tól június 06-ig (hétfő-csütörtök).

Minden 11. évfolyamos tanuló középfokú próbanyelvvizsgát tesz legalább egy idegen nyelvből.
Felelős: igazgató, igazgatóhelyettes, vizsgáztató tanárok

A belső vizsgakövetelmények, témakörök, értékelési szempontok felülvizsgálata

2018. szeptember 10. (hétfő).

Felelős: magyar és humán munkaközösség-vezető, matematika-informatika munkaközösség-vezető

A belső vizsgakövetelmények, témakörök, értékelési szempontok nyilvánosságra hozása
2018. szeptember 28. (péntek)

Felelős: igazgató, igazgató-helyettesek, szaktanárok

Érettségi vizsgák

Október-novemberi vizsgaidőszak

  • Jelentkezés az ismétlő, pótló, javító érettségi vizsgára
    Határidő: 2018. szeptember 5. (szerda)

Helyszínei Szegeden: Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, SZSZC Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskola

  • Írásbeli érettségi vizsgák: 2018. október 12-től október 29-ig
  • Szóbeli érettségi vizsgák: 2018. november 8–12. (emelt szintű); 2018. november 19–23. (középszintű)

Május-júniusi vizsgaidőszak

  • Jelentkezés az érettségi vizsgára
    Határidő: 2019. február 15. (péntek)
  • Középszintű írásbeli érettségi vizsgák

Magyar nyelv és irodalom

2019. május 6. 8:00

Matematika

2019. május 7. 8:00

Történelem

2019. május 8. 8:00

Angol nyelv

2019. május 9. 8:00

Német nyelv

2019. május 10. 8:00

Biológia

2019. május 14. 8:00

Informatika

2019. május 16. 8:00

Ének-zene

2019. május 16. 14:00

Kémia

2019. május 17. 8:00

Földrajz

2019. május 17. 14:00

Fizika

2019. május 20. 8:00

Vizuális kultúra

2019. május 20. 14:00

Francia nyelv

2019. május 21. 8:00

Filozófia

2019. május 21. 14:00

Olasz nyelv

2019. május 24. 8:00

Mozgóképkultúra és médiaismeret, dráma

2019. május 22. 14:00

Szerb nyelv, kínai nyelv

2019. május 23. 8:00

  • Szóbeli érettségi vizsgák: 2019. június 5–13. (emelt szintű)

                                                 2019. június 17–28. (középszintű)

  • Vizsgabeosztás

 

 

 12. B, 12. C, 10. B

2019. június 17–18–19.

12. D, 12. A

2019. június 19-20–21.

A felvételi eljárás és a beiratkozás 9. évfolyamra

  • Felvételi előkészítő foglalkozások meghirdetése és megszervezése együttesen heti 4 órában, angol, biológia, matematika és magyar-történelem tantárgyakból az általános iskolákban

Határidő: 2018. szeptember 10. (hétfő)
Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek, munkaközösség-vezetők

  • Felvételi tájékoztató elkészítése a 2019/2020. tanévre

Határidő: 2018. szeptember 10. (hétfő).                              
Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek

  • Felvételi tájékoztatók a SZTEJKI általános iskolákban osztályfőnöki órákon

Határidő: 2018. szeptember 10-14.
igazgató, igazgatóhelyettesek

  • Felvételi tájékoztatók a szegedi általános iskolákban osztályfőnöki órákon

Határidő: 2018. szeptember 17-tól november 19-ig
igazgató, igazgatóhelyettesek

  • Nyílt nap – délelőtt bemutató órák (erre elektronikus regisztráció), délután tájékoztató szülői értekezlet
    2018. november 20. (kedd)
    Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek, szaktanárok
  • A tanulók jelentkezése az egységes írásbeli felvételi vizsgára
    Határidő: 2018. december 7. (péntek)
  • Az egységes írásbeli felvételi vizsga tételigényének bejelentése az OH számára
    Határidő: 2018. december 12. (szerda)
    Felelős: igazgatóhelyettes
  • Egységes írásbeli felvételi vizsga
    2019. január 19. (szombat) 1000
    Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek, felügyelő tanárok
  • Pótló írásbeli felvételi vizsga
    2019. január 24. (csütörtök) 1400
    Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek, felügyelő tanárok
  • Felvételi meghallgatás kérdéssorainak elkészítése
    Határidő: 2019. január 25. (péntek)
    Felelős: érintett munkaközösség-vezetők
  • Tanulók értesítése az egységes írásbeli felvételi vizsga eredményéről
    Határidő: 2019. február 7. (csütörtök)
    Felelős: igazgató
  • Felvételi meghallgatás
    2019. február 26. (kedd) 1400 óra
    2019. február 27. (szerda) 1400 óra
    2019. március 6. (szerda) 1400 óra

    Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek, vizsgáztató tanárok
  • A jelentkezők és az általános iskolák értesítése a felvételről vagy elutasításról
    Határidő: 2019. április 30. (kedd)
    Felelős: igazgató
  • Előzetes szülői értekezlet a leendő 9. évfolyamosoknak
    2019. május 7. (kedd)
    Felelős: leendő osztályfőnökök
  • Beiratkozás a 9. évfolyamra
    2019. június 20 (csütörtök) 9.00-tól
    Felelős: leendő és 9. osztályfőnökök, iskolatitkár

A pedagógiai munka belső ellenőrzése

A pedagógiai programban megfogalmazott célokkal összhangban az intézményvezetés a tanév során kiemelten ellenőrzi az alábbi területeket:

  • Tanmenetek elkészítése a helyi tanterv és az intézményi szakmai műhelyek tanmenet és tematikus terv ajánlásai alapján, szintfelmérésre épülő tanév eleji ismétlő, szintre hozó, felzárkóztató foglalkozások beépítésével, a pedagógiai programban szereplő módon.
    Határidő: 2018. szeptember 10. (hétfő)
    Felelős: szaktanárok
  • Tanulási kudarcnak kitett tanulók felzárkózását segítő program elkészítése a pedagógiai program szerint, az érintett tanulókra vonatkozóan, tanulócsoportonként az osztályfőnök jelzése alapján.
    Határidő (I. félév): 2018. szeptember 10. (hétfő)
    Határidő (II. félév): 2019. február 08. (péntek)
    Felelős: a tanulókat 2018/2019-es tanévben tanító szaktanárok, iskolatitkár
  • Tanmenetek, tematikus tervek ellenőrzése, összevetése a helyi tantervvel.
    Határidő: 2018. szeptember 24. (hétfő)
    Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek, munkaközösség-vezetők
  • Tanügyi dokumentumok (e-napló, csoportnaplók, anyakönyvek, beírási napló) összhangjának ellenőrzése az október 1-jei állapot szerint
    Határidő: 2018. szeptember 24. (hétfő)
    Felelős: igazgatóhelyettesek
  • E-napló vezetésének ellenőrzése.
    Határidő: folyamatos (havi rendszerességgel)
    Felelős: igazgatóhelyettesek
  • A tanítási órák és az osztályfőnöki órákon végzett közösségfejlesztő tevékenység hatékonyságának ellenőrzése óralátogatásokon keresztül
    Határidő: folyamatos
    Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek, munkaközösség-vezetők, osztályfőnökök
  • A helyi tantervhez, kerettantervhez és a szaktanár tanmenetéhez viszonyított lemaradások tanév végi záró adatainak regisztrálása.
    Határidő: osztályozó értekezlet
    Felelős: szaktanárok
  • Késések, mulasztások igazolása, ellenőrzése
    Határidő: folyamatos (napi rendszerességgel)
    Felelős: szaktanárok, osztályfőnökök, igazgatóhelyettesek, igazgató

Országos mérés, értékelés (Oktatási Hivatal)

  • Országos kompetenciamérés (anyanyelvi és matematikai) 10. évfolyam
    2019. május 29. (szerda)
    Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek, szaktanárok
  • A tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálata országos mérés keretében
    Határidő: 2019. január 9-től április 26-ig.
    Felelős: testnevelő tanárok

Pedagógusminősítés, szakmai ellenőrzés

  • 2018. évi minősítési tervben szereplő pedagógusok:

Név

Elérni kívánt fokozat

Németh Éva

Pedagógus II

Wáiszhárné Kis-Jakab Judit

Pedagógus II

Felkészítés tanulmányi versenyekre

A 2018/2019. tanév rendjéről szóló rendelet 3. számú melléklete tartalmazza azoknak a tanulmányi versenyeknek a jegyzékét, amelyeket az EMMI hirdet meg az iskolák részére, illetve amelyeket anyagilag vagy szakmailag támogat. Az iskola a munkatervében határozza meg azokat a tanulmányi versenyeket, amelyekre felkészíti a tanulókat. Az iskola a jegyzékben nem szereplő tanulmányi versenyre történő felkészítést akkor építheti be a munkatervébe, ha azzal az iskolaszék egyetért.
Az iskola a 2018/2019. tanévben a következő tanulmányi versenyekre készít fel tanulókat:

  • Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyek, Diákolimpia
  • Magyar, történelem
    Felelős: Bábáné Sándor Ildikó, Németh Éva
  • Idegen nyelvek
    Felelős: Erdélyi Ágota
  • Matematika, informatika
    Felelős: Grácin Márkó
  • Reál tárgyak
    Felelős: Kardos Beáta
  • Diákolimpia: kézilabda, röplabda, kosárlabda, labdarúgó tornák, floorball, fekve nyomás, úszás, atlétika.
    Felelős: Farkas Zoltán
  • Az EMMI által támogatott versenyek
  • „Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny       
    Felelős: Bábáné Sándor Ildikó
  • „Szép Magyar Beszéd” verseny                                             
    Felelős: Bábáné Sándor Ildikó,
    az iskolai forduló felelősei: dr.Turi Márta, Klenyán Judit
  • First LEGO League
  • World Robot Olympiad
  • eTwining Verseny
  • Az EMMI  által kiadott jegyzékben nem szereplő versenyek
  • Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny
    Felelős: Grácin Márkó
  • Festival Italiano
    Felelős: Laczi Mónika
  • Arany Dániel Matematikai Verseny                                       
    Felelős: Grácin Márkó
  • Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny (helyi forduló: 2018. november 12. hétfő)
    Felelős: Nagy Diána
  • „Euroscola” uniós történelmi verseny                                    
    Felelős: Németh Éva
  • Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny
    Felelős: Grácin Márkó
  • Szőkefalvi Matematika Verseny
    Felelős: Grácin Márkó
  • Dugonics Társaság Versenyei
    Felelős: Bábáné Sándor Ildikó
  • Rákóczi Szövetség történelmi versenye
    Felelős: Németh Éva
  • OEV Országos Elsősegélynyújtó Verseny, „Hajtás” védőnők által szervezett városi verseny
    Felelős: Szentirmayné Gergely Éva
  • Madame Curie kémiai emlékverseny
    Felelős: Kardos Beáta
  • Vegyész Torna
    Felelős: Kardos Beáta
  • Wallenberg Alapítvány versenyei
    Felelős:Németh Éva
  • AIDS-ellenes verseny
    Felelős: Szentirmayné Gergely Éva
  • Víz világnapi vetélkedő
    Felelős: Kardos Beáta
  • Közösségi szolgálat
    A köznevelési törvény értelmében az érettségi bizonyítvány kiadásának feltétele ötven óra közösségi szolgálat elvégzésének igazolása, amely rendelkezést először a 2016. január 1-je után megkezdett érettségi vizsga esetében kell alkalmazni. A közösségi szolgálat szervezésére az intézmény együttműködési megállapodást kötött a Magyar Vöröskereszt Csongrád megyei szervezetével. A tanév során a közösségi szolgálat szervezésének iskolai feladatai a következők:
  • Osztályfőnökök tájékoztatása
    Határidő: 2018. szeptember 10.
    Felelős:   Igazgató, Szentirmayné Gergely Éva (koordinátor),
    9–12. osztályok osztályfőnökei
  • Tanulók tájékoztatása osztályfőnöki órák keretében, a Csongrád Megyei Vöröskereszt munkatársainak bevonásával
    Határidő: 2018. szeptember 30-ig.
    Felelős:   Szentirmayné Gergely Éva, 9–12. osztályok osztályfőnökei
  • Szülők tájékoztatása szülői értekezletek keretében
    Határidő: 2018. szeptember 25. (kedd)
    Felelős: Szentirmayné Gergely Éva, 9–12. osztályok osztályfőnökei
  • Felkészítés a Vöröskereszt szervezésében közösségi szolgálatot választó diákoknak a Csongrád Megyei Vöröskereszt munkatársainak bevonásával, az intézményben. Egyéb szervezetnél szolgálatot választó diákok az együttműködő szervezettel egyeztetett helyszínen vesznek részt a kötelező felkészítésben.
    Határidő: 2018. október 25.
    Felelős: Szentirmayné Gergely Éva, 9. osztályok osztályfőnökei
  • Közösségi szolgálat teljesítésének koordinálása és ellenőrzése.
    Határidő: a tanév során folyamatos
    Felelős: Szentirmayné Gergely Éva
  • Záró megbeszélések a közösségi szolgálatot teljesítő tanulókkal.
    Határidő: 2019. május-június
    Felelős: Szentirmayné Gergely Éva
  • Közösségi szolgálat teljesítésének dokumentálása az osztálynaplóban és a törzslapon és a bizonyítványban.
    Határidő: félévkor, tanév végén
    Felelős: Szentirmayné Gergely Éva, 9–12. osztályok osztályfőnökei
  • Az iskola érdekében az iskolában végzett közösségi munka koordinálása

Határidő: folyamatos
Felelős: Szentirmayné Gergely Éva

Eseménynaptár

A 2018/2019. tanév eseményeit, iskolai rendezvényeit, a rendezvények időpontját és a felelősök nevét havi bontásban a munkaterv alapján készülő eseménynaptártartalmazza.
Határidő: minden hónap utolsó hétfője
Felelős: igazgató, igazgatóhelyettesek
2018. augusztus 31.

 

                                                                                                           igazgató

 

1. sz. melléklet:
Osztályfőnökök és helyetteseik a 2018-2019. tanévben

Osztály

Osztályfőnök

Osztályfőnök- helyettes

9. a

Bábáné Sándor Ildikó

Wáiszhárné Kis-Jakab Judit

9. b

Kónya Géza

Felhőné Kuchta Judit

9. c

Dr. Ugrainé Antali Éva

Vinkó Erzsébet

9. d

Polyák Péter

Lengyel Gábor

10. a

Kisdiné Papós Ágnes

Tóth Beatrix

10. b

Nagy Diána

Dr. Kocsmárné Sánta Mónika

10. c

Kardos Beáta

Krizsán Sándor

10. d

Nagyné Komáromi Veronika

Szentirmayné Gergely Éva

11. a

Klenyán Judit

Sánta Sándor

11. b

Becsei-Katona Bianka

Laczi Mónika

11. c

Csabai Ferenc

Dr. Kovácsné Berke Anikó

11. d

Nusser Elemér

Németh Éva

12. a

Erdélyi Ágota

Bálint Erika

12. b

Bartosné Dobos Andrea

Mari Lívia

12. c

Fekete Andrea

Milos Lilla

12. d

Dr. Kopasz Zsoltné

Dr. Just Zsuzsanna

 

2. sz. melléklet:
Teremfelelősök


Terem/Helyiség

Teremfelelős

9

Nagyné Komáromi Vera

10

Felhőné Kuchta Adrienn

11

Kardos Beáta

12

Bábáné Sándor Ildikó

13

Becsei-Katona Bianka

14

Dr. Kopasz Zsoltné

15

Dr. Ugrainé Antali Éva

21

Nagy Diána

22

Vinkó Erzsébet

37

Dr. Just Zsuzsanna

38

Csabai Ferenc

39

Krizsán Sándor

40

Erdélyi Ágota

41

Grácin Márkó

42

Dr. Kocsmárné Sánta Mónika

43

Wáiszhárné Kis-Jakab Judit

44

Kisdiné Papós Ágnes

45

Tóth Beatrix

46

Bálint Erika

51

Szentirmayné Gergely Éva

52

Sánta Sándor

59

Bagó Ildikó

60

Németh Éva

61

Mari Lívia

63

Kónya Géza

64

Dr. Poór Zsolt

Tornaterem

Nusser Elemér/Lengyel Gábor

Konditerem

Polyák Péter

Könyvtár

Dr. Turi Márta

 

3. sz. melléklet:
Szakmai munkaközösségek, intézményi szakmai műhelyek

 

 

Szakmai munkaközösség megnevezése

Munkaközösség-vezető neve

Munkaközösség tagjai

Magyar nyelv és irodalom

Bábáné Sándor Ildikó

 
   

Kovácsné Berke Anikó

   

Becsei-Katona Bianka

   

Erdélyi Ágota

   

Kisdiné Papós Ágnes

   

Nagy Diána

   

Turi Márta

   

Klenyán Judit

   

Eitler József

Ember és társadalom

Németh Éva

 
   

Sánta Sándor

   

Bartosné Dobos Andrea

   

Eitler József

   

Becsei-Katona Bianka

   

Kónya Géza

   

Mari Lívia

     

Idegen nyelvi

Erdélyi Ágota

 
   

Ádám Nóra

   

dr Kovácsné Berke Anikó

   

Felhőné Kuchta Adrienn

   

Kisdiné Papós Ágnes

   

Szigethy-Rajtár Dóras

   

Vinkó Erzsébet

   

Bércesi Edit

   

Nagyné Komáromi Veronika

   

Szentirmayné Gergely Éva

   

Wáiszhárné Kis-Jakab Judit

   

Laczi Mónika

   

Dr. Poór Zsolt

   

Tóth Beatrix

   

Klenyán Judit

   

Krizsán Sándor

   

Allan Forrester

   

Sarah Jane Singer (lektor)

Reál

Kardos Beáta

 
   

Bálint Erika

   

Beinschrott Gábor

   

Grácin Márkó

   

Dr. Ugrainé Antali Éva

   

Dr. Just Zsuzsanna

   

Csabai Ferenc

   

Dr. Poór Zsolt

   

Németh Éva

   

Fekete Andrea

   

Dr. Kopasz Zsoltné

   

Krizsán Sándor

   

Lengyel Gábor

   

Nusser Elemér

   

Polyák Péter

   

Nagyné Komáromi Veronika

   

Farkas Zoltán

   

Czibuláné Arany Szabó Ágnes

Matematika-informatika

Grácin Márkó

 
   

Dr. Kocsmárné Sánta Mónika

   

Csirik György

   

Dr. Ugrainé Antali Éva

   

Bálint Erika

   

Dr. Kopasz Zsoltné

   

Kardos Beáta

   

Fekete Andrea

   

Czibuláné Arany Szabó Ágnes

   

Dr. Gera Tibor

Osztályfőnöki

Nagy Diána

 
   

Klenyán Judit

   

Becsei-Katona Bianka

   

Csabai Ferenc

   

Nusser Elemér

   

Erdélyi Ágota

   

Bartosné Dobos Andrea

   

Fekete Andrea

   

Dr. Kopasz Zsoltné

   

Nagyné Komáromi Veronika

   

Kisdiné Papós Ágnes

   

Bábáné Sándor Ildikó

   

Kónya Géza

   

Kardos Beáta

   

Dr. Ugrainé Antali Éva

   

Polyák Péter

Intézmény munkaközösségek szakmai műhelyhez tartozása

Szakmai műhelyek                                                                Intézményi munkaközösség

Magyar nyelv és irodalom                                                     Magyar nyelv és irodalom

Matematika-informatika                                                        Matematika - informatika

Ember a természetben, földünk és környezetünk                 Reál

Ember és társadalom, művészetek                                        Ember és társadalom

Idegen nyelv                                                                          Idegen nyelv

Testnevelés és sport                                                              Reál

 

A Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium és Általános Iskola 2016. október 28-án tartotta valamennyi pedagógusa számára szervezett továbbképzési napját az Ágota közösségi házban. A programról közölt beszámoló a szegedma.hu oldalain, az alábbi linken érhető el.

Képek iskolánk életéből

randomkep- (66).jpg randomkep- (1).jpg randomkep- (39).jpg randomkep- (34).jpg randomkep- (53).jpg randomkep- (61).jpg randomkep- (23).jpg randomkep- (14).jpg randomkep- (38).jpg randomkep- (37).jpg randomkep- (47).jpg randomkep- (9).jpg randomkep- (27).jpg randomkep- (35).jpg randomkep- (16).jpg randomkep- (41).jpg randomkep- (36).jpg randomkep- (6).jpg randomkep- (51).jpg randomkep- (58).jpg randomkep- (49).jpg randomkep- (3).jpg randomkep- (19).jpg randomkep- (20).jpg randomkep- (10).jpg randomkep- (60).jpg randomkep- (40).jpg randomkep- (48).jpg randomkep- (57).jpg randomkep- (50).jpg randomkep- (56).jpg randomkep- (55).jpg randomkep- (2).jpg randomkep- (45).jpg randomkep- (65).jpg randomkep- (12).jpg randomkep- (31).jpg randomkep- (18).jpg randomkep- (32).jpg randomkep- (4).jpg randomkep- (26).jpg randomkep- (54).jpg randomkep- (62).jpg randomkep- (52).jpg randomkep- (21).jpg randomkep- (30).jpg randomkep- (59).jpg randomkep- (22).jpg randomkep- (43).jpg randomkep- (67).jpg randomkep- (11).jpg randomkep- (64).jpg randomkep- (29).jpg randomkep- (33).jpg randomkep- (25).jpg randomkep- (46).jpg randomkep- (15).jpg randomkep- (5).jpg randomkep- (7).jpg randomkep- (42).jpg randomkep- (8).jpg randomkep- (28).jpg randomkep- (17).jpg randomkep- (24).jpg randomkep- (13).jpg randomkep- (63).jpg

Copyright © 2018 SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Minden jog fenntartva .