Fel!

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Tel.: +36 62 547 060 Fax: +36 62 547 063


Iskolánk részt vesz a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által meghirdetett HATÁRTALANUL! programban.




SZTE Konfuciusz Intézet


ECDL

Az intézményünk iránt érdeklődő tanulók és szüleik számára 2017. november 21-én (kedd) 8:30 órától - regisztráció 7:45-től! - bemutató órákat és 16:00 órától felvételi tájékoztató szülői értekezletet tartunk az SZTE Konfuciusz Intézet közreműködésével az intézmény főépületében (Szeged, Csongor tér 1.).

  • Kérünk minden regisztrálót, hogy a látogati kívánt óra kezdete előtt legalább fél órával jelenjen meg!
  • A délelőtti programon résztvevő tanulók számára igazolást adunk a részvételről!

A nyílt napon látogatható órák:

óra oszály tantárgy terem pedagógus
         
2. óra (8:40-9:25) 12.F Angol középszintű fakultáció 22 Vinkó Erzsébet
2. óra (8:40-9:25) 10.a informatika 42 Grácin Márkó
2. óra (8:40-9:25) 10.a informatika 41 Dr. Kocsmárné Sánta Mónika
2. óra (8:40-9:25) 10.b Magyar 12 Becsei Katona Bianka
2. óra (8:40-9:25) 10.c Magyar 13 Dr. Kovácsné Berke Anikó
2. óra (8:40-9:25) 11.a Magyar 45 Erdélyi Ágota
2. óra (8:40-9:25) 11.d Magyar 43 Bábáné Sándor Ildikó
2. óra (8:40-9:25) 11.d Magyar 44 Kisdiné Papós Ágnes
2. óra (8:40-9:25) 9.d Matematika 14 Dr. Kopasz Zsoltné
2. óra (8:40-9:25) 9.d Matematika 11 Szentirmay László
2. óra (8:40-9:25) 12.F Olasz emelt szintű fakultáció 40 Laczi Mónika
2. óra (8:40-9:25) 10. Szerb nyelv 9 Tóth Beatrix
2. óra (8:40-9:25) 12.F Testnevelés fakultáció TT Nagyné Komáromi Veronika
2. óra (8:40-9:25) 9.b Történelem 52 Sánta Sándor
         
3. óra (9:35-10:20) 10. Angol nyelv 42 Wáiszhárné Kis-Jakab Judit
3. óra (9:35-10:20) 10. Angol nyelv 22 Vinkó Erzsébet
3. óra (9:35-10:20) 10. Francia nyelv 45 Klenyán Judit
3. óra (9:35-10:20) 11. Kínai nyelv 43 SUO FEIYA 索菲娅 - (Csabai Ferenc)
3. óra (9:35-10:20) 12.a Magyar 52 Dr. Kovácsné Berke Anikó
3. óra (9:35-10:20) 9.d Magyar 44 Bábáné Sándor Ildikó
3. óra (9:35-10:20) 9.d Magyar 40 Nagy Diána
3. óra (9:35-10:20) 12.d Matematika 39 Dr. Ugrainé Antali Éva
3. óra (9:35-10:20) 10. Német nyelv 21 Szentirmayné Gergely Éva
3. óra (9:35-10:20) 12.c Történelem 60 Sánta Sándor
         
4. óra (10:35-11:20) 12.d Angol 21 Benkő Beatrix
4. óra (10:35-11:20) 12.d Angol 22 Vinkó Erzsébet
4. óra (10:35-11:20) 11. Biológia fakultáció 38 Krizsán Sándor
4. óra (10:35-11:20) 10.d Magyar 10 Dr. Kovácsné Berke Anikó
4. óra (10:35-11:20) 9.a Magyar 45 Kisdiné Papós Ágnes
4. óra (10:35-11:20) 9.b Magyar 40 Nagy Diána
4. óra (10:35-11:20) 9.c Magyar 12 Klenyán Judit
4. óra (10:35-11:20) 9.d Magyar 44 Bábáné Sándor Ildikó
4. óra (10:35-11:20) 9.a Matematika 14 Dr. Kopasz Zsoltné
4. óra (10:35-11:20) 9.b Matematika 15 Dr. Ugrainé Antali Éva
4. óra (10:35-11:20) 9.c Matematika 9 Kardos Beáta
4. óra (10:35-11:20) 11. Mozgóképkultúra és médiaismeret - fakultáció 41 Mari Lívia
4. óra (10:35-11:20) 11. Olasz emelt szintű fakultáció 42 Laczi Mónika
4. óra (10:35-11:20) 10.a Testnevelés TT Polyák Péter
4. óra (10:35-11:20) 9.d Történelem 63 Bartosné Dobos Andrea
         
5. óra (11:30-12:25) 12. Angol emelt szintű fakultáció 22 Vinkó Erzsébet
5. óra (11:30-12:25) 11.a Biológia 38 Csabai Ferenc
5. óra (11:30-12:25) 12. Biológia fakultáció 40 Dr. Just Zsuzsanna
5. óra (11:30-12:25) 10.a Magyar 9 Klenyán Judit
5. óra (11:30-12:25) 10.d Magyar 45 Dr. Kovácsné Berke Anikó
5. óra (11:30-12:25) 9.a Magyar 45 Kisdiné Papós Ágnes
5. óra (11:30-12:25) 9.b Magyar 64 Nagy Diána
5. óra (11:30-12:25) 9.c Magyar 52 Bábáné Sándor Ildikó
5. óra (11:30-12:25) 10.b Matematika 46 Dr. Ugrainé Antali Éva
5. óra (11:30-12:25) 11.c Matematika 11 Fekete Andrea
5. óra (11:30-12:25) 9.a Matematika 14 Dr. Kopasz Zsoltné
5. óra (11:30-12:25) 9.b Matematika 10 Szentirmay László
5. óra (11:30-12:25) 9.c Matematika 15 Kardos Beáta
5. óra (11:30-12:25) 12. Mozgóképkultúra és médiaismeret - fakultáció 40 Mari Lívia
5. óra (11:30-12:25) 12. Német fakultáció 43 Szentirmayné Gergely Éva
5. óra (11:30-12:25) 12. Történelem fakultáció 60 Sánta Sándor
         
6. óra (12:25-13:10) 10. Angol nyelv 22 Vinkó Erzsébet
6. óra (12:25-13:10) 10. Angol nyelv - tagozat 10 Benkő Beatrix
6. óra (12:25-13:10) 10. Angol nyelv - tagozat 40 Erdélyi Ágota
6. óra (12:25-13:10) 11.c Biológia tagozat 38 Krizsán Sándor
6. óra (12:25-13:10) 12.c Biológia tagozat 39 Csabai Ferenc
6. óra (12:25-13:10) 9.c Fizika (biológia tagozat) 37 Beinschroth Gábor
6. óra (12:25-13:10) 9.d informatika 41 Grácin Márkó
6. óra (12:25-13:10) 9.d informatika 42 Dr. Kocsmárné Sánta Mónika
6. óra (12:25-13:10) 11.a Matematika 45 Szentirmay László
6. óra (12:25-13:10) 11.b Matematika 15 Dr. Ugrainé Antali Éva
6. óra (12:25-13:10) 11.d Matematika 14 Dr. Kopasz Zsoltné
6. óra (12:25-13:10) 12.b Mozgóképkultúra és médiaismeret - tagozat 61 Mari Lívia
6. óra (12:25-13:10) 10. Német nyelv 11 Szentirmayné Gergely Éva
6. óra (12:25-13:10) 10. Német nyelv 44 Milos Lilla
6. óra (12:25-13:10) 10. Német nyelv 9 Nagyné Komáromi Veronika
6. óra (12:25-13:10) 10. Olasz nyelv 13 Laczi Mónika
6. óra (12:25-13:10) 12.d Történelem 52 Németh Éva
6. óra (12:25-13:10) 12.d Történelem 60 Becsei Katona Bianka

Képek iskolánk életéből

randomkep- (58).jpg randomkep- (22).jpg randomkep- (46).jpg randomkep- (65).jpg randomkep- (7).jpg randomkep- (1).jpg randomkep- (59).jpg randomkep- (8).jpg randomkep- (19).jpg randomkep- (28).jpg randomkep- (67).jpg randomkep- (63).jpg randomkep- (16).jpg randomkep- (41).jpg randomkep- (47).jpg randomkep- (3).jpg randomkep- (33).jpg randomkep- (49).jpg randomkep- (51).jpg randomkep- (21).jpg randomkep- (9).jpg randomkep- (38).jpg randomkep- (26).jpg randomkep- (25).jpg randomkep- (27).jpg randomkep- (53).jpg randomkep- (36).jpg randomkep- (50).jpg randomkep- (11).jpg randomkep- (64).jpg randomkep- (43).jpg randomkep- (4).jpg randomkep- (66).jpg randomkep- (56).jpg randomkep- (20).jpg randomkep- (5).jpg randomkep- (24).jpg randomkep- (48).jpg randomkep- (2).jpg randomkep- (42).jpg randomkep- (10).jpg randomkep- (18).jpg randomkep- (31).jpg randomkep- (32).jpg randomkep- (55).jpg randomkep- (23).jpg randomkep- (17).jpg randomkep- (61).jpg randomkep- (30).jpg randomkep- (29).jpg randomkep- (6).jpg randomkep- (37).jpg randomkep- (39).jpg randomkep- (40).jpg randomkep- (52).jpg randomkep- (60).jpg randomkep- (12).jpg randomkep- (14).jpg randomkep- (34).jpg randomkep- (54).jpg randomkep- (45).jpg randomkep- (13).jpg randomkep- (62).jpg randomkep- (35).jpg randomkep- (57).jpg randomkep- (15).jpg

Copyright © 2017 SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Minden jog fenntartva .